UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İcra ve İflas

Büromuzun icra ve iflas hukuku alanında oldukça kapsamlı tecrübesi bulunmaktadır. Finans kurumlarına ve finansal zorluk yaşayan şirketlere bu alanda etkili çözümler sunarak hukuki hizmet sağlamaktayız. Büromuzun icra departmanı, gerek bireysel ve gerekse kurumsal icra takip işlemleriyle icra ve iflas işlemlerini başarıyla yürütmektedir.

Dava

Çok sayıda şirkete hukuki danışmanlık hizmeti sağladığımızdan dolayı, özellikle şirketler hukuku üzerinde yoğunlaşmaktayız. Bu bağlamda, müvekkillerimizin Ticaret Hukukunu ilgilendiren tüm sorunlarına ilişkin olarak Ticaret Mahkemelerinde dava takip hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca, müvekkillerimizin Aile ve Miras Hukuku, Kira Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarına ilişkin sorunlarının çözümünde dava takip hizmeti sunmaktayız.

Tahkim

Hukukun birçok alanında yerli ve yabancı şahıs ve şirketleri tahkim alanında temsil etmekteyiz. Tahkim sürecinin başlangıcından sona ermesine kadar tüm aşamalarda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Ayrıca, uluslararası tahkim kararlarının Türkiye'de tanınması ve tenfiz edilmesi konusunda gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz