HAKKIMIZDA

Çaltekin, Istanbul'da bulunan ve yerli ve yabanci müvekkillerine hukukun tüm alanlarinda hizmet sunan bir hukuk bürosudur. Müvekkillerimize, yurt içinde ve yurt disinda gerçeklestirecekleri islemlerde danismanlik hizmeti sunmakta ve onlari tüm alanlarda temsil etmekteyiz.

Büromuz, hem kurumsal danismanlik hem de uyusmazliklarin çözümü (dava, tahkim ve arabuluculuk) alanlarinda oldukça kapsamli tecrübeye sahiptir. Avukat, danisman, stajyer ve idari personelden olusan dinamik ve tecrübeli ekibimizle, müvekkillerimize sektörlerine uygun ve yüksek kalitede hukuki çözümler sunarak yardimci olmaktayiz.

Çaltekin Hukuk Bürosu gelisen is dünyasi, degisen yasal düzenlemeler ve sair gelismeleri göz önünde bulundurmakta ve hizli haberlesmeye ve etkin iletisime önem vererek, müvekkillerine genis bir vizyon ile öngörülü, etkin ve hizli çözümler sunmayi görev bilmektedir.

Amacımız                                                                                                                            

Zamanımızda, iş dünyasının, toplumsal olgu ve olayların karmaşıklığı problemleri çeşitlendirmiş ve artırmıştır. Elbette, iş dünyasında problemlerin oluşmasına mahal bırakmamak, gerekli tedbiri almak, karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmek, mantıki ve hukuksal açıdan en doğru yoldur. Oluşabilecek sorunları tespit etme ve önlem alma açısından en doğru yol ise etkin bir danışmanlık hizmeti almaktan geçmektedir.

Çaltekin?in amacı, müvekkillerini sorunlarla karşılaşmadan önce aydınlatmak ve gerekli danışmanlık desteği ile müvekkillerine bireysel ve kurumsal anlamda rahat ve sorunsuz bir iş ortamı sağlamaktır.

Hukuk Büromuz, başlamış ve süregelen işlemleriniz dâhil, hukuki, idari ve icrai tüm işlem ve davalarınızda sizlere en etkin ve en hızlı çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.