blank

Barbaros Anıl

blank

Barbaros Anıl

Avukat

  • BANKACILIK sektöründe gerek mevduat gerekse katılım bankacılığı alanında yer alan iki özel bankanın gerek dışardan sözleşmeli büro ile gerekse genel müdürlüğü bünyesinde tüm dava ve takip dosyalarının yürütülmesinde görev almıştır.
  • OTOMOTİV sektöründe yetkili satış, servis ve yan parça üretimi ve tedariki konusunda öncü 3 farklı firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • ARAÇ KİRALAMA sektöründe öncü firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • İNŞAAT ve TAAHHÜT sektöründe saygın firmaların hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • HOLDİNG bünyesinde YENİLENEBİLİR ENERJİ sektöründe yer alan grup firmalarının önlisans-lisans süreçlerinde elektrik santral projelerinin yürütülmesi, hukuki danışmanlığı, devlet kurumlarıyla hukuki süreçlerin yönetimi, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • HOLDİNG bünyesinde GIDA (UN) sektöründe yer alan alanında sektör lideri firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında,
  • PERAKENDE EV TEKSTİLİ sektöründe yer alan alanında sektör lideri firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, iş hukuku harici tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • MADEN sektöründe öncü firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
  • ASANSÖR sektöründe öncü üretici firmanın hukuki danışmanlığı, sözleşme hazırlama ve müzakeresi, iş hukuku danışmanlığı, tüm dava ve icra takip süreçlerinin yönetilmesi, dilekçe ve başvuru ile cevapların hazırlanmasında görev almıştır.
Eğitim
Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Lisans, 2009
İstanbul Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Yüksek Lisans (Devam Ediyor)
Uzmanlık Alanları
İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Enerji Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirket Danışmanlığı
E-Posta
Diller
blank Türkçe
blank İngilizce
Send this to a friend