blank

Hakkımızda

blank
Çaltekin, İstanbul’da bulunan ve yerli ve yabancı müvekkillerine hukukun tüm alanlarında hizmet sunan bir hukuk bürosudur.

Büromuz, hem kurumsal danışmanlık hem de uyuşmazlıkların çözümü (dava, tahkim ve arabuluculuk) alanlarında oldukça kapsamlı tecrübeye sahiptir. Avukat, danışman, stajyer ve idari personelden oluşan dinamik ve tecrübeli ekibimizle, müvekkillerimize sektörlerine uygun ve yüksek kalitede hukuki çözümler sunarak yardımcı olmaktayız.

Çaltekin Hukuk Bürosu; gelişen iş dünyası, değişen yasal düzenlemeler ve sair gelişmeleri göz önünde bulundurmakta ve hızlı haberleşmeye ve etkin iletişime önem vererek, müvekkillerine geniş bir vizyon ile öngörülü, etkin ve hızlı çözümler sunmayı görev bilmektedir.

Amacımız

Zamanımızda, iş dünyasının, toplumsal olgu ve olayların karmaşıklığı problemleri çeşitlendirmiş ve artırmıştır. Elbette iş dünyasında problemlerin oluşmasına mahal bırakmamak, gerekli tedbiri almak, karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmek, mantıki ve hukuksal açıdan en doğru yoldur. Oluşabilecek sorunları tespit etme ve önlem alma açısından en doğru yol ise etkin bir danışmanlık hizmeti almaktan geçmektedir.

Çaltekin’in amacı, müvekkillerini sorunlarla karşılaşmadan önce aydınlatmak ve gerekli danışmanlık desteği ile müvekkillerine bireysel ve kurumsal anlamda rahat ve sorunsuz bir iş ortamı sağlamaktır.

Hukuk büromuz; başlamış ve süregelen işlemleriniz dahil, hukuki, idari ve icrai tüm işlem ve davalarınızda sizlere en etkin ve en hızlı çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.