blank

Uyuşmazlık Çözümü

İcra ve İflas
Büromuzun icra ve iflas hukuku alanında oldukça kapsamlı tecrübesi bulunmaktadır. Finans kurumlarına ve finansal zorluk yaşayan şirketlere bu alanda etkili çözümler sunarak hukuki hizmet sağlamaktayız. Büromuzun aşağıda ekibimiz bölümünde bir kısmına yer verilen avukat ve icra takip yetkilileri ile call-center ve borçlu verilerinin toplanmasından sorumlu istihbarat biriminden oluşan profesyonel departmanı gerek bireysel ve gerekse de kurumsal icra takip işlemleriyle icra ve iflas işlemlerini başarıyla yürütmektedir.

Dava
Çok sayıda şirkete hukuki danışmanlık hizmeti sağladığımızdan dolayı, özellikle şirketler hukuku üzerinde yoğunlaşmaktayız. Bu bağlamda, müvekkillerimizin Ticaret Hukukunu ilgilendiren tüm sorunlarına ilişkin olarak Ticaret Mahkemelerinde, Hukuk Mahkemelerinde, Fikri ve Sınai Haklar Mahkemelerinde ve İş Mahkemelerinde dava takip hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, müvekkillerimizin Aile ve Miras Hukuku ve Kira Hukuku alanlarına ilişkin sorunlarının çözümünde de dava takip hizmeti sunmaktayız.

Tahkim
Hukukun birçok alanında yerli ve yabancı şahıs ve şirketleri tahkim alanında temsil etmekteyiz. Tahkim sürecinin başlangıcından sona ermesine kadar tüm aşamalarda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Ayrıca, uluslararası tahkim kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfiz edilmesi konusunda gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.


Geri Dön


İletişime Geç

blank
blank

Diğer Hizmetlerimiz


blank


Kurumsal Danışmanlık

12 Temmuz 2021